Новини
Волинська облрада може звернутися до РП щодо "нагнітання напруги в міждержавних стосунках"
16:38, 24.07.2009Депутати Волинської обласної ради під час пленарного засіданні заслухали запит депутата облради Ігоря Гузя щодо антиукраїнських закликів з боку польського Сейму. За його словами, "польська сторона нагнітає напругу в міждержавних стосунках". Ігор Гузь звернувся до депутатського корпусу підтримати його пропозицію і скерувати відповідне звернення до центральних органів вищої влади Польщі та України. Про це повідомила прес-служба голови Волинської облдержадміністрації.
Голова облдержадміністрації Микола Романюк підтримав запит Ігоря Гузя. "Ми сусіди. І недоречно сьогодні ускладнювати ситуацію. Нам потрібно зробити усе можливе, аби жити мирно", - наголосив він.
Микола Романюк також поінформував присутніх про відкриття Меморіального комплексу пам’яті українцям-жертвам війни та братовбивчих протистоянь на кладовищі в с. Сагринь (Люблінське воєводство Республіки Польща). "Уже завершені усі роботи з облаштування кладовища. Його відкриття заплановано на 7-9 вересня цього року за участю Президентів обох держав", - зазначив голова облдержадміністрації.
Нагадаємо, напередодні Волинська обласна організація ВО "Свобода" прийняла заяву, в якій висловила обурення ухвалою Сейму Республіки Польща від 15 липня щодо "трагічної долі поляків на Кресах Всходніх".
Читайте також
- Янукович домовився про зміцнення дружби України та Китаю
- ЄС має демонструвати політику втягування України в європростір, - Литвин
- ДСО охороняє від будівельників новий корпус Генконсульства Польщі у Львові?
- Пентагон визнав, що привід для початку війни в Іраку був надуманим
- Президент Польщі запросив до себе Януковича. Відповіді ще не отримав
- Янукович поїхав у Китай з угодами про безвізовий режим і космічну співпрацю
- Українці зможуть їздити до Гонконгу без віз
- На українсько-угорському кордоні впровадили послугу «Дзвінок консулу»
Додати коментар (2500 знаків):
тексти за темою Геополітика
- Субсидійна лихоманка26.08.2010 8
- «М’які» реформи для дошкільнят25.08.2010 3
- Незалежність: аудит по-галицьки20.08.2010 87
- Квест «Техогляд»: відтепер складніше і дорожче18.08.2010 12
- Отець Євген Заплетнюк: Москва чомусь забуває, як все розпочиналось17.08.2010 24
- Візити Кирила до України будуть регулярними30.07.2010 79
- Проти антиукраїнської політики Януковича ініціюють протести, - заява10.08.2010 88
- ПР сприяє захопленню Лаври Московським патріархатом, – нардеп07.08.2010 116
- У Ющенка закликають до загальнонаціонального страйку16.08.2010 101
- Криму і Донбасу треба дати можливість відокремитись від України, - Андрухович23.07.2010 72
