Новини
Другої хвилі грипу у Львові не буде, - Зуб
13:34, 25.01.2010У Львові на 25 січня інтенсивний показник захворюваності на грип та ГРЗ становить 55,1 при епідеміологічному порозі 83,5. «Це означає, що ми ще далеко до епідпорогу», - зазначив сьогодні, 25 січня, під час прес-конференції начальник управління охорони здоров'я Львівської міської ради Володимир Зуб.
"Захворюваність є: люди хворіють, госпіталізуються, лікуються амбулаторно і виписуються, але масового поширення грипу – немає. З іншого боку у нас поки що немає інформації про те, як поводить себе вірус грипу H1N1 в умовах низької температури. Звичайний сезонний грип при такій низькій температурі не поширюється, як реагує H1N1 – невідомо, думки вчених полярно розійшлись з цього приводу", - пояснив Володимир Зуб.
"Тож чи буде друга хвиля – залежить виключно від нас. Якщо людина захворіла, вона повинна перебувати вдома або в лікарні, а не створювати небезпеку людям з якими працює. Батьки повинні бути свідомими і не відправляти свою дитину в школу або садочок при ознаках застуди. Таким чином при правильній організації та поведінці – другої хвилі грипу не буде", - зазначив Володимир Зуб.
Довiдка ZAXID.NET
З 29 жовтня 2009 року у Львові зареєстровано понад 95 000 випадків захворювань на ГРЗ та грип, стаціонарне лікування пройшло понад 2700 людей, 18 з них померло. У 8 померлих, згідно з даними Лондонської лабораторії, виявлено вірус грипу H1N1, у 2-ох випадках вірус не підтверджено, результати по решті випадків ще не надійшли.
Читайте також
- Україна заборонила ввозити з Румунії птицю через грип
- На Львівщини досі не завершилася перша хвиля епідемії грипу, – Микичак
- Друга хвиля грипу в Тернополі не очікується, – медики
- На Прикарпатті ускладнюється ситуація із захворюваністю на грип і ГРВІ
- В Україні від ускладнень грипу померло 1 107 людей
- В Україні наступного тижня очікується "друга хвиля" грипу
- В Україні за тиждень на грип захворіло понад 200 тис. людей
- Епідемія грипу: в Україні померло 1076 людей
Додати коментар (2500 знаків):
- Янукович обіцяє найближчим часом вирішити питання по Бандері13.02.2010 130
- Польські депутати вдаються до оббріхування ОУН-УПА, – звернення23.02.2010 141
- Зі сайту Президента зник розділ про Голодомор
27.02.2010 192 - Президенту Януковичу написали листа про безглуздя двомовності в Україні15.02.2010 203
- Тимошенко має прийняти поразку, – міжнародні спостерігачі08.02.2010 127
