Розмір тексту: Zz

Новини

СБУ затримала підозрюваних у причетності до контрабанди 1,2 тонни кокаїну

22:30, 29.07.2010

Співробітники СБУ разом з іншими правоохоронними органами завершили операцію з ліквідації каналу контрабандного переміщення в Україну кокаїну. Внаслідок цього в Івано-Франківській і Львівській областях затримали двох українців, громадянина Німеччини, Росії й Болгарії за підозрою в причетності до контрабанди 1,2 тонни кокаїну.

Про це повідомила речниця Служби безпеки України Марина Остапенко, - інформує Радіо свобода.

За її словами, кокаїн затримали в середині липня в морпорту в Одеській області. Орієнтовна вартість наркотичного засобу становить майже 180 мільйонів доларів.

Ця спецоперація проходила на території Одеської, Івано-Франківської і Львівської областей у взаємодії з Державною митною службою, Державною прикордонною службою, Генеральною прокуратурою й іноземними партнерами, повідомила Остапенко.

Якщо ви виявили помилку на цій сторінці, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter

Додати коментар (2500 знаків):

Iм'я*
Вiдгук*
  
OpenID
Код*
     
Коментарі до статті
Anonymous

Восилий29-07-2010 23:20

Не правильно, кушать хочеться не только МВД, в статье хорошо сказано кто еще этим занимаеться!

Anonymous

петька29-07-2010 23:16

А в лондонской больнице опять снимали порнофильмы...

Anonymous

крым29-07-2010 22:58

Нельзя заниматься контрабасом наркотиков, этим можно заниматься только лишь мусорам. Наркотики-это чисто мусорской бизнес!!!

тексти за темою Кримінал

Загрузка...
Останні новини Zaxid.net